Pokój Herbu Leszczyc

Twoja rezerwacja
Przyjazd
Ilość dni
Wyjazd
Ilość pokoi
Pokój 1
Dorośli
Dzieci

LESZCZYC: Dwuosobowy – łóżko małżeńskie

Od160,00 zł Osoba/Dzień
Łóżko1 łózko małżeńskie
Ilość osób2
WidokStaw, park
Wielkość pokoju23 m2
WifiTak
Śniadanie wliczoneTak

herb-leszczyc

Agroturystyka w dworku w Puszczy Bolimowskiej, w Pokoju Herbu Leszczyc, sprawi, że poczujesz nie tylko spokojną atmosferę panującą kilkadziesiąt lat temu, ale znajdziesz także chwilę wyciszenia i odpoczynku od codziennego stresu.

Stylowe meble, wygodne łóżko, ciepłe oświetlenie – dzięki ciekawemu klimatowi miło spędzisz zarówno romantyczny weekend pod Warszawą, zorganizujesz spotkanie biznesowe lub rodzinne, jak i zaaranżujesz pobyt w trakcie świąt poza miastem w centrum województwa mazowieckiego.

Aktywnie spędzisz czas na łowieniu ryb w dworskich stawach, bądź na grzybobraniu w okolicznych lasach. W Pokoju Herbu Leszczyc proponujemy łoże małżeńskie oraz inne niezbędne meble w stylu wiejskiej sosny. W pokoju znajduje się kolekcja siodeł i uprzęży i innych detali związanych z jeździectwem. Powierzchnia pokoju ok. 23m2.

Okno z pokoju z widokiem na południowy wschód, staw, nasz parki i Puszczę Bolimowską. W pokoju oczywiście jest łazienka (natrysk, umywalka, WC). Istnieje możliwość połączenia z Pokojem Herbu Bawół.