Pokój Herbu Bawół

Twoja rezerwacja
Przyjazd
Ilość dni
Wyjazd
Ilość pokoi
Pokój 1
Dorośli
Dzieci

BAWÓŁ: Rodzinny – trzy pojedyńcze łóżka

Od160,00 zł Osoba/Dzień
Łózko3 jednoosobwe łózka
Ilość osób3
WidokPark
Wielkość pokoju21 m2
WifiTak
Śniadanie wliczoneTak

herb-bawol

W Pokoju Herbu Bawół w Dworze Hipolitów – hotelu agroturystycznym w Puszczy Bolimowskiej, będącej sercem miejscowego parku krajobrazowego, spędzisz miło czas nawet wtedy, kiedy pogoda za oknami nie pozwoli Ci na spacery po malowniczej okolicy. Beztroska, dobra atmosfera, poczucie bezpieczeństwa, pozwalają na oderwanie się od codzienności.

Klasyczny wystrój wnętrz idealnie dopełni czas wypoczynku, a wieczory przy lampce dobrego wina lub miejscowej nalewce przyrządzonej według sprawdzonych, tradycyjnych receptur, pozostaną na długo w pamięci. Dla miłośników biesiady staropolskiej województwo mazowieckie stoi otworem – zapraszamy w okolice Wiskitek na wyjątkowy urlop!

W Pokoju Herbu Bawół udostępniamy poza niezbędnymi sprzętami trzy łóżka jednoosobowe w stylu art. Deco. Ściany pokoju przyozdobione są ciekawymi rycinami i grafikami. Powierzchnia pokoju wynosi ok. 21m2. Okno z pokoju z widokiem na zachód (cudowne zachody słońca), staw, nasz park i Puszczę Bolimowską. W pokoju oczywiście jest łazienka (natrysk, umywalka, WC). Pokój Herbu Bawół można połączyć z Pokojem Herbu Leszczyc.