Biesiadowanie w staropolskim stylu

Propozycja na weekend

 

W naszej Zbrojowni wypełnionej starą bronią i historycznymi obrazami, możemy dla naszych Gości nocujących we Dworze zorganizować spotkanie rodzinne, imprezę integracyjną, bądź biesiadę staropolską. Zapraszamy także do spędzania świąt na wsi w agroturystyce w dworku.

Oferujemy bogate menu z potrawami, inspirowanymi staropolskimi przepisami, bogatymi w przyprawy, aromaty, słodycz miody, czy nutę wina. Dla koneserów jesteśmy w stanie zaproponować jagnięcinę, dziczyznę, czy pieczony udziec (szynka z nogą).

Posiłki serwujemy na białej porcelanie, uzupełnionej klasycznymi sztućcami i stylowym szkłem. Zastawa stołowa pochodzi z polskich renomowanych manufaktur.

Współpracujemy z florystą, więc na specjalne zamówienie możemy przybrać stoły w nietuzinkowe i eleganckie dekoracje kwiatowe.

Ciekawym urozmaiceniem imprezy integracyjnej, spotkania biznesowego, czy świąt poza miastem, może być wspólne grillowanie pod stylową wiatą, pieczenie kiełbasek przy ognisku i smakowanie bigosu, gulaszu lub zup przyrządzonych w żeliwnych kociołkach,.